Pravý Blok Petra Cibulky, politická strana HODNOTOVÉ OPOZICE..

... s nejdelším názvem přísně programového charakteru na světě: Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7. www.Cibulka.net

---

Rozhovory s 28 volebními lídry do eurovoleb 2024:
Jaké priority nabízejí hlavní tváře osmadvaceti stran a hnutí?

Český rozhlas přináší v předvolebním speciálu rozhovory s lídry stran a hnutí, které kandidují do Evropského parlamentu. Každý z nich nastínil i tři programové priority, co by chtěl v Evropské unii prosadit. Snadno si tak porovnáte, kdo a s čím usiluje o vaše hlasy. Lidé v Česku půjdou volit v pátek 7. a sobotu 8. června.

PŘEHLEDNĚ Praha 6:30 13. května 2024Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu

Do Evropského parlamentu letos v Česku kandiduje celkem 30 stran, hnutí a koalic. A ve hře je 21 evropských křesel.

Ke zhruba sedmiminutovému rozhovoru v budově Českého rozhlasu na Vinohradské třídě v Praze usedli postupně téměř všichni lídři a lídryně.

Tři hlavní tváře místo sebe vyslaly jiného zástupce, konkrétně dvojku či trojku na kandidátce. Dva lídři pak nabídku nevyužili vůbec, a to z uskupení Nový směr a Lepší život pro lidi.

Všechny rozhovory se postupně objeví ve vysílání Radiožurnálu, Českého rozhlasu Plus a také regionálních stanic. Vedla je pětice zkušených moderátorů: Karolína Koubová, Věra Štechrová, Vladimír Kroc, Tomáš Pancíř a Jan Pokorný.

Seznam rozhovorů s lídry níže řadíme dle vylosovaného pořadí pro vysílání. Jednotlivě si je zobrazíte KLIKNUTÍM NA JMÉNO KANDIDÁTA, který vás zajímá.

PETR CIBULKA HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V=JTW8BOTLJNI.
lídr kandidátky Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7.

Petr Mach

PETR MACH
lídr kandidátky SPD a Trikolora

Zbyněk Hromek

ZBYNĚK HROMEK
lídr kandidátky Nový směr možnost natočit rozhovor nevyužil

František Laudát

FRANTIŠEK LAUDÁT
dvojka kandidátky Klub angažovaných nestraníků

Hana Janišová

HANA JANIŠOVÁ
lídryně kandidátky Demokratická strany zelených - Za práva zvířat

Jindřich Rajchl

JINDŘICH RAJCHL
lídr kandidátky PRO – Jindřicha Rajchla

Milan Hamerský

MILAN HAMERSKÝ
lídr kandidátky Hlas za uzákonění eutanazie, Hlas za rovnoprávnost žen, Hlas za bezpečnou a spolupracující Evropu!

Marcel Kolaja

MARCEL KOLAJA
lídr kandidátky Česká pirátská strana

Jiří Paroubek

JIŘÍ PAROUBEK
lídr kandidátky ČSSD

Alexandr Vondra

ALEXANDR VONDRA
lídr kandidátky Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09)

Martin Urza

MARTIN URZA
lídr kandidátky Urza.cz: Nechceme vaše hlasy

Ladislav Vrabel

LADISLAV VRABEL
lídr kandidátky Česká republika na 1. místě!

Petr Cibulka

PETR CIBULKA
lídr kandidátky Volte Pravý Blok www.cibulka.net

Jaroslav Pollák

JAROSLAV POLLÁK
lídr kandidátky Senioři sobě

Kateřina Konečná

KATEŘINA KONEČNÁ
lídryně kandidátky Stačilo!, koalice KSČM, SD-SN a ČSNS

Libor Vondráček

LIBOR VONDRÁČEK
lídr kandidátky Svobodní

Danuše Nerudová

DANUŠE NERUDOVÁ
lídryně kandidátky Starostové a osobnosti pro Evropu

Tomáš Franěk

TOMÁŠ FRANĚK
lídr kandidátky Ano lepší EU s mimozemšťany (zastavíme drahotu a válku)

Pynelopi Cimprichová

PYNELOPI CIMPRICHOVÁ
dvojka kandidátky Referendum o vstupu do EU v r. 2003 bylo zmanipulováno státem placenou kampaní, která obč. sdělila pouze výhody členství

Johanna Nejedlová

JOHANNA NEJEDLOVÁ
lídryně kandidátky Strana zelených

Lenka Helena Koenigsmark

LENKA HELENA KOENIGSMARK
lídryně kandidátky Sen 21 a Volt Česko

Lubomír Zaorálek

LUBOMÍR ZAORÁLEK
lídr kandidátky Sociální demokracie

Jan Májíček

JAN MÁJÍČEK
lídr kandidátky Levice

Šimon Hlinovský

ŠIMON HLINOVSKÝ
lídr kandidátky Liberální aliance nezávislých občanů

Jan Červenka

JAN ČERVENKA
lídr kandidátky Mourek

Ctirad Musil

CTIRAD MUSIL
lídr kandidátky PRO vystoupení z EU

Hynek Blaško

HYNEK BLAŠKO
lídr kandidátky Aliance za nezávislost ČR - proti přijetí eura!

Filip Turek

FILIP TUREK
lídr kandidátky Přísaha a Motoristé sobě

Julius Gergö

JULIUS GERGÖ
trojka kandidátky Referendum - Hlas Lidu

Klára Dostálová

KLÁRA DOSTÁLOVÁ
lídryně kandidátky ANO 2011

---

JEN PRO SROVNANI CO TOMU PREDCHAZELO, TENTOKRAT BEZ TRADICNI POLITICKE CENZURY SOVETSKEHO TYPU:

Otázky TV NOVA pro všechny kandidující strany a koalice: S čím jdou do eurovoleb 2024: Cislo 28 Petr Cibulka a jeho politicka strana HODNOTOVE OPOZICE s nejdelsim nazvem prisne programoveho charakteru na svete: Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7.
Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/552852-otazky-pro-kandidujici-strany-a-koalice-s-cim-jdou-do-eurovoleb-2024?campaignsrc=tn_clipboard

FÍZLOKRACIÍ NEZABLOKOVANÝ OSOBNÍ KONTAKT PRO AKTIVNÍ POLITICKÉ SYMPATIZANTY, OCHOTNÉ ZA NÁS VE VOLBÁCH KANDIDOVAT:
Jediná možnost je každý rok ve státní svátky 1. 5. a 28. 10. v Praze na Strossmayerově náměstí před kostelem sv. Antonína od 10 do 12 hodin.
Fízlokracií TVRDĚ filtrovaný kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, P. O. BOX 595, 170 00 Praha.